ukurainajin: (Default)
[personal profile] ukurainajin
Чому «жіноче»? Це не має стосунку до цільової аудиторії, просто автори є авторками. До мене потрапили два твори, абсолютно різні за стилем і змістом, і спочатку я хотів об'єднати їх в одному огляді. Та не встигаю прочитати, тому згодом буде продовження.

«Стожар» — це перша книга запланованої трилогії «Палімпсест», яку нам дарує молода львівська письменниця Ярина Каторож. Коли я згадую про її вік, то не лише тому, що цей факт приємний сам собою, а також через враження від тексту, яке було посилене усвідомленням цього факту. У романі я бачу плід багатьох спостережень і роздумів. Якщо сказати, що така кількість думок у такому віці дивує, це, напевно, звучало би образливо. Тож ні, тут приємно дивує те, як у такому віці можна зібрати все це до упорядкованої купи і втиснути у такий невеликий формат. Та ще зробити з цього невимушену розповідь без пафосу і наївності. А читається книжка справді легко. У дитинстві мене у книжках цікавила історія, пізніше додалося поціновування думок. З деякого моменту я почав отримувати задоволення ще з того, як автор будує текст, грається із своїми творчими засобами. Від «Стожара» я просто не можу відірватися, а це у мене зараз буває нечасто.

Отже, про що це. Починається книжка, як щось таке про «попаданця-Обраного». Але не треба невдоволено кривитися. На це тут є причина. Ми маємо двох головних героїв. Якщо в термінах RPG, то це маг і воїн. І це дві сюжетні лінії, які мають перетнутися. Воїн живе у своєму світі і у ньому ж поступово стає Воїном. Він уособлює цей світ з усіма його жорстокими законами. Його лінія — це лінія зростання, кшталтування особистості, досягнення мети. А магія у цьому світі не виникає просто так, тому маг — це прибулець (зі Львова, до речі ☺), що казковим чином отримує свої здібності, чи то у дар, чи то заради спокути. Очима мага ми знайомимося з новими реаліями. Лінія мага втілює пошук і віднайдення себе, пізнання у широкому сенсі. Маг, наскільки я розумію, це ще й надія на зміни ззовні, бо зсередини вже сотні років нічого не можна переграти. Але враховуючи, що пані Ярина банальністю не розкидається, не можу стверджувати, що вже розумію її задум. До того ж, перша книжка — це така собі прелюдія, знайомство. Ну от яка мета у нашого сьогоденного життя, крім перемоги над поточним ворогом? Залагодити буденні справи, жити, просто жити, спілкуватися, страждати і радіти, мислити, розвиватися. Щось таке і тут. Немає певної місії, наразі лише характери та обставини. Оточуючий світ, попри суворі та екзотичні умови, є цілком буденним. У мене взагалі враження, коли читаю, що це розповідь очевидця. Хай і насичена напруженим екшеном та емоційними сценами. Тож якщо підсумувати, про що перша книга трилогії, гадаю, вона «про людей». Цікаво, що буде попереду. Спойлити сюжет немає сенсу, це просто варто прочитати і получити задоволення від якісного вітчизняного витвору.

Для поціновувачів технічного боку фентезі тут самобутня природа магії і досить живий опис бойової та побутової складових. Знов-таки, я не знаю, звідки все це взялося у голові молодої дівчини, але вона мене просто причарувала широтою своїх поглядів. Мова персонажів нормальна, сучасна, без стилізації під середньовіччя, та сприймається цілком органічно. І так, пані Ярина з тих авторів, які ставлять до себе питання типу «як мушкетери ходили в туалет?» Звісно, я не натякаю, що теми звучать саме такі, але «як і чому» разом із внутрішнім діалогом тут вистачає, і це дуже пожвавлює розповідь. Єдине, що свербить мені в оці з огляду на реалізм — повсюдна щирість і відвертість. Усі запитання отримують відповіді, у гіршому випадку — мовчання. Молодіжна самурайщина якась. Та вражень це не псує і стає помітним лише згодом, оскільки поки що і без інтриг вистачає справ. Для зовсім допитливих ще додам, що узори на малюнках — це не просто щось таке, а ще, вочевидь, і спроба якось зобразити давню загадкову мову стожарів.

Отакий початок казки. А Воїн і Маг, які є буквальним містичним віддзеркаленням одне одного, — це, несподіваночка, особи жіночої статі. Приємного читання!

Говно

Jul. 21st, 2017 12:18 pm
an54444: Железный Порт,  море (Default)
[personal profile] an54444
помните царя Мидаса- он все превращал в золото
щас раша- что с ней связано- превращается в говно- навальный, сименс, люди...

рецептик

Jul. 21st, 2017 11:52 am

Романтик

Jul. 21st, 2017 08:01 am
an54444: Железный Порт,  море (Default)
[personal profile] an54444
 схема есть. сбыт я проанализировал

Еж. мой

Jul. 20th, 2017 09:33 pm
an54444: Железный Порт,  море (Default)
[personal profile] an54444
 
стесняшки

bell_mess: (Default)
[personal profile] bell_mess
Мне бы хотелось заглянуть в оченята работникам нашей прокуратуры, выдвинувших в своё время эту ебанутую в Киев из Крыма. Вот просто так, посмотреть, пообщаться. Спросить, как дела, как здоровье, не мучают ли кошмары по ночам... )

На другие вопросы другим адресатам ответов не дождаться в принципе. Например, почему фильм про отношения государя-мученика Николая Александровича Романова и балерины Матильды Феликсовны Кшесинской является оголтелой хулой на убиенного, а станция метро Войковская, названная именем одного из его убийц, хулой и оскорблением памяти Государя не является. Про мумию и погост в центре Москвы я и не говорю, тут вообще совершенная клиника.

"Мы память бережём". Шизоиды, блять...

bell_mess: (Default)
[personal profile] bell_mess
Это позавчера. Великий Новгород:

- НТИ нам нужна для того, чтобы не бесконечно догонять лидеров, а самим быть лидерами, - заявил Дмитрий Медведев. - То есть нужно вырастить такие технологии, которые будут определять направление развития, если хотите, диктовать такую технологическую моду.
rg.ru/2017/07/18/reg-szfo/dmitrij-medvedev-v-tehnologiiah-nuzhno-samim-byt-liderami.html


На фоне инновационного слона... )

Ой, а что это? Да это лего-инновации, товарищи... )

LEGO Mindstorms Education EV3, это комплект дополнительных элементов — прекрасное расширение базового набора LEGO Education Mindstorms EV3. Подходит для школьников старше 10-ти лет.

С помощью LEGO Mindstorms Education EV3 ресурсного набора ребёнок сможет создавать большее количество моделей роботов

С помощью базового и ресурсного набора LEGO Mindstorms изучать робототехнику стало гораздо интереснее! Дети смогут заниматься в кружках, участвовать в соревнованиях и открывать новые секреты технических наук.

LEGO Mindstorms Education EV3 предоставляет еще больше деталей для сборки роботов, среди которых:
колёса (малые, средние, большие);
шестерёнки и элементы сцепления;
соединительные детали;
поворотные элементы;
резинки и прокладки;
детали для оформления;
разные крепёжные элементы;
пластиковый контейнер и планшеты для деталей.
educube.ru/products/resursnyy-nabor-lego-mindstorms-education-ev3/

bell_mess: (Default)
[personal profile] bell_mess
Подмосковье, парк "Патриот" МО РФ. Справа основной боевой вертолет армейской авиации Сухопутных войск США McDonnell Douglas AH-64 "Apache". Фото с Royal International Air Tattoo (RIAT) 2013, автор Mark Von Raesfeld:Оригинальное фото вертолёта на Викимедиа

И всё-то у них так...
bell_mess: (Default)
[personal profile] bell_mess
Писали:

Кремлю пока не удается придумать образ будущего, с которым Владимир Путин мог бы пойти на выборы-2018. О том, что эта работа идет с трудом, «Ведомостям» сообщили человек, близкий к администрации президента, и бывший федеральный чиновник. Другие близкие к администрации собеседники говорят, что работа идет «бурно» и «сложно»; по теме прошло более десятка совещаний, добавляют двое из них. По словам экс-чиновника, у темы сменилось несколько кураторов: сначала за нее отвечал телеведущий Валерий Фадеев, потом директор Фонда развития гражданского общества (ФоРГО) Константин Костин, а затем директор фонда «Общественное мнение» Александр Ослон. Работу Фадеева и Костина над этой концепцией подтвердили три собеседника, близких к администрации, еще трое подтверждают работу по теме Фадеева и Ослона.
«Образ будущего – это программа с экономикой, социальной сферой, политическими реформами. Есть затруднения, так как Фадеев ушел в Общественную палату, а Костин с темой не справился, он предлагал и новые идеи, и те, что были использованы раньше. Ослон проводит социологические исследования по этой теме», – говорит человек, близкий к администрации.
www.vedomosti.ru/politics/articles/2017/07/17/723958-obraza-buduschego-putina

Обрели. Отыскали! )

(no subject)

Jul. 19th, 2017 09:28 pm

Южное небо

Jul. 19th, 2017 12:15 am

Суп з галушками

Jul. 18th, 2017 04:33 pm
ukurainajin: (Default)
[personal profile] ukurainajin
Дівчата, та й, може, хлопці! Шукаю рецепт супа з галушками на вечір. Ось перше, що знайшов. На мою думку, все досить розумно. Є у когось з вас зауваження до такої рецептури або якісь поради? Саме приготування курячого супу у мене питань не викликає, а от галушки ще ніколи не пробував робити.

Інгредієнти... )
Приготування... )

(no subject)

Jul. 18th, 2017 02:45 pm

Profile

kamval: (Default)
kamval

July 2017

S M T W T F S
       1
2 3 4 56 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 1819202122
23242526272829
3031     

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jul. 21st, 2017 08:31 pm
Powered by Dreamwidth Studios